Stalmach - o nas

Zobacz nasze realizacje

zobacz


Pokrycia dachowe
Zduny

kontakt

SOLIDNE PODEJŚCIE DO BUDOWY

 

Solidność to znak rozpoznawczy i kluczowa wartość firmy Stalmach. Dzięki solidnemu podejściu do pracy możemy efektywnie realizować zlecenia na każdą skalę – od niewielkich wiat na maszyny, po potężne hale przemysłowe.

 
Specjalizujemy się w budowie hal o zróżnicowanych cechach konstrukcyjnych, architektonicznych i technologicznych. Inwestycje obsługujemy kompleksowo: od przygotowania dedykowanego projektu, przez produkcję i dostarczenie wszystkich materiałów, po wykonawstwo „pod klucz”. Produkowane konstrukcje stalowe są w pełni dopasowane do przeznaczenia hali i wymagań Klienta oraz spełniają obowiązujące normy i standardy. Duży nacisk kładziemy na ekonomiczne wykorzystanie stali, pamiętając przy tym o bezpieczeństwie konstrukcji i komforcie użytkowania. Pozwala to zaoferować najlepszy stosunek jakości do ceny.

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i z Klientami indywidualnymi.

 

 

Solidność współpracy gwarantują:

 

  • doświadczony zespół, składający się z projektantów i wykonawców (5 wykwalifikowanych brygad do montażu), którzy w każdy projekt angażują się w 100%, doskonale znają specyfikę branży budowlanej i na bieżąco śledzą nowinki techniczne;
  • rozbudowane zaplecze techniczne– własna specjalistyczna hala do spawania, wyposażona w innowacyjne maszyny do produkcji i montażu konstrukcji stalowych, dzięki którym prace przebiegają o wiele sprawniej, a jakość wyrobów jest znacznie wyższa;
  • certyfikaty jakości i bezpieczeństwa – in.Znak Jakości CE oraz Certyfikat TÜV Rheinland;
  • własne biuro projektowe, które sprawuje kontrolę nad całym nad procesem realizacji zlecenia i pilnuje terminów;
  • kompleksowa obsługa, dzięki której budowa obiektów stalowych staje się dla Klienta komfortowym procesem;
  • elastyczna oferta- proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań „pod klucz”, dopasowanych do przeznaczenia obiektu i oczekiwań Inwestora;
  • wsparcie na każdym etapie – zawsze możesz liczyć na fachową pomoc naszych pracowników w zakresie planowanej inwestycji.

Potwierdzeniem najwyższej jakości i solidności prac są przede wszystkim referencje otrzymane od naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie naszą firmę od lat.

 


Klienci o nas

Marek Machowski i kadra firmy to Eksperci posiadający szeroką wiedzę specjalistyczną i wieloletnią praktykę zawodową. Kontakt z firmą Stalmach należy do udanych, ze względu na pewną jakość i gwarancję wysokich standardów.


właściciel firmy Codex Sp. z o.o.

pobierz dokument
Firma STALMACH jest przygotowana organizacyjnie i technicznie do profesjonalnego wykonania zadania inwestycyjnego w zaplanowanym terminie. Wyróżnikiem tej firmy jest wysoka estetyka i jakość wykonania. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra i duże moce przerobowe pozwalają na profesjonalną dostawę i montaż konstrukcji stalowych.

Karol Chiliński
właściciel firmy KM MASZYNY

pobierz dokument
Kierownictwo budowy wykazało się wysokim doświadczeniem jak i nietuzinkową kulturą osobistą. Imponująca sprawność działania na każdym etapie budowy pozwoliła mi z spokojem jedynie dodglądać efektów pracy. Wszystkie uwagi oraz sugestie były automatycznie uwzględniane i wprowadzone w realizację dzięki czemu efekt końcowy zadowala mnie w zupełności.

Iwona Skiba
właściciel firmy AIRSPAW

pobierz dokument

Planujesz budowę hali?


Wypełnij nasz formularz a przygotujemy
dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twojej inwestycji.

Formularz

Aktualności

08.07.2020
Praca - Monter Konstrukcji Stalowych

W związku z rozwojem naszej Firmy obecnie rekrutujemy na stanowisko:

..


więcej
Projektowanie, Produkcja, Montaż Hal Stalowych i Konstrukcji Stalowych.  Zapewniamy Bezpłatna wycena, Doradztwo, Jakość potwierdzoną znakiem CE
biuro@stalmach.com.pl

+48 62 722 7902